Get Adobe Flash player  
Güneş Oto Lastik • bridgestone • lassa • continental • lastik • cms • hijon • mak • jant • izmir

   Ü R Ü N  G R U P L A R I M I Z
  OTOMOBİL LASTİKLERİ
   RUN FLAT LASTİKLER
   YÜKSEK PERFORMANS LASTİKLERİ
   STANDART OTOMOBİL LASTİKLERİ
   KIŞ LASTİKLERİ
   4 MEVSİM

  4x4 ARAÇ LASTİKLERİ
   4x4 ARAÇ LASTİKLERİ
   4X4 ARAÇ KIŞ LASTİKLERİ

  HAFİF TİCARİ LASTİKLERİ
   HAFİF TİCARİ LASTİKLERİ
   HAFİF TİCARİ KIŞ LASTİKLERİ

  MİNİBÜS / KAMYONET
   ÇELİK RADYAL GRUBU
   BEZLİ GRUP

  OTOBÜS/ KAMYON
   PİRELLİ MODELLERİ
   MİCHELİN MODELLERİ

  İŞ MAKİNALARI

  TRAKTÖR LASTİKLERİ

  JANT MODELLERİ
   HİJOİN
   MAK
   BBS
   KORMETAL
   OZ
   KAMYON JANTI
   ALÜMİNYUM KAMYON & OTOBÜS JANTI

  AKÜ MODELLERİ
   MUTLU AKÜ

  ZİNCİR MODELLERİ
   PATİNAJ ZİNCİRLERİ
   KAR PALETLERİ

  AKSESUARLAR
   AKSESUARLAR

PİRELLİ MODELLERİ
  PIRELLI FR:01

En yenilikçi Pirelli teknolojisi ile geliştirilen ön aks lastiğimiz hem daha yüksek km performansı hem de arttırılmış kaplanabilirlik özelliğine ek olarak, çevreye zararlı aromatik yağlardan arındırılan düşük dönme dirençli yeni taban karışımı sayesinde yakıt tasarrufunuza katkıda bulunur

 
  PIRELLI FH 01

Özellikle ön aks lastiklerimiz için kullanılan zenginleştirilmiş silika ve nano teknolojisi sayesinde lastiklerimizin yeni yapısı düşük yol direnci ve daha yüksek kilometre performansı sağlar.

 
  PIRELLI TR 01

Daha fazla km performansı ve kaplanabilirlik özelliğine sahip olan TR:01 yeni karışımı ile çevreye duyarlıdır. Yakıt tasarrufunuza katkıda bulunur.

 
  PIRELLI FW 01

Yenilikçi yapı, bileşenleri ve sırt yapısı her türlü karlı, ıslak ve kuru zeminlerde en iyi yol tutuşu ve çekişi sağlamak için ön akslar için dizayn edildi.

 
  PIRELLI TW 01

Yenilikçi yapı, bileşenleri ve sırt yapısı her türlü karlı, ıslak ve kuru zeminlerde en iyi yol tutuşu ve çekişi sağlamak için çeker akslar için dizayn edildi.

 
  PIRELLI TH01

Özellikle çeker aks lastiklerimiz için kullanılan zenginleştirilmiş silika ve nano teknolojisi sayesinde lastiklerimizin yeni yapısı düşük yol direnci ve daha yüksek kilometre performansı sağlar.

 
  PIRELLI ST 01

H ve R segmentlerinde romörk ve yarı romörklerde kullanılabilen ST:01, kullanıcıların işletme giderlerinde tasarruf sağlarken, çevreye saygınlığı beraberinde sunar.

 
  PIRELLI ST 01 SUPER SINGLE

Yeni ST:01 ölçümüz özellikle mega dorse olarak adlandırılan yüksek hacimli malzemelerin taşınmasında kullanılan dorselerde hacim/yük avantajı sağlar. Kaplanabilirlik ve düşük gürültü özelliklerine sahip olan ST:01’in çevre duyarlılığı ve performansı arttırılmıştır.

 
  PIRELLI FH 88 ENERGY

Yeni nesil ön aks lastiğimiz: Düşürülmüş CO2 emisyon değerleri ile çevre dostudur. Yeni jenerasyon taban karışımı sayesinde lastiğin kullanım ömrü boyunca düzenli şekilde aşınmasını sağlayarak, konforlu ve emniyetli sürüş keyfi sağlamaktadır.

 
  PIRELLI FG 01

Ön akslar için geliştirilmiş yeni FG:01 yollarda ve şantiyelerde, lastiği aşınmaya zorlayan her türlü agresif koşulda ve on/off karma kullanım için Pirelli G:01 Serisi lastikleri; daha fazla km (+%30), aşınmaya karşı gösterilen direnç (+%25) ve iyileştirilmiş kaplanabilme oranı ile(+%10) yeni ürünlerimize performans artıları getirmektedir. Bu avantajları sayesinde, çevre, maliyet ve güvenlik konusunda Avrupa Yönetmelikleriyle tam uyumlu hale gelmektedir.

 
  PIRELLI TG 01

Arka aks lastiklerimizin yenilikçi yapısıyla, içeriğiyle ve desen dizaynıyla yol dışı kullanımda da yırtılmalara karşı mukavemetinin yanında kilometre performansı ve asfalt yoldaki akustik konforu üst düzeydedir

 
  PIRELLI AMARANTO TH88 ENERGY

Yeni taban karışımı ile düzenli aşınma sağlayan Amaranto TH88 Energy, yeni taban deseni ile güvenli sürüş sunmaktadır.

 
  PIRELLI

Treyler ve Semi-Treyler için özel, yeni ST:01Base,her türlü yol koşulunda (H ve R segmentleri) tüm ömrü boyunca verimlilik ve güvenliği sağlayabilmektedir.

 
  PIRELLI FG 88

Araç altında tüm pozisyonlarda kullanılabilen FG 88, üstün kaplanabilirliğinin yanı sıra dayanıklı yapısı ile karma ve şantiye (yol dışı) yollarda kullanıma yönelik.

 
  PIRELLI TG 88

İnşaat ve taş ocaklarında kullanılan dayanıklı ve kaplanabilir çeker aks lastiği TG88, şantiye içlerinde ön akslarda da çalışabilme kabiliyeti sayesinde 4 çeker araçlar için uygun bir kullanım lastiğidir.

 
  PIRELLI FR 88 AMARANTO

Orta ağırlıktaki koşullarda dayanıklılık ve sürüş konforu sağlayan FR 85 Amaranto, tüm poziyonlarda kullanılabilir

 
  PIRELLI TR 85 AMARANTO

Orta/Ağır vasıtalar için çeker aksta kullanılan TR 85 Amaranto, üstün çekiş ve kilometre performansına sahiptir.

 
  PIRELLI TQ99 DİAMENTE

Yapısal bütünlüğe ve kaplanabilirlik özelliğine sahip olan TQ99 Diamante, şantiye ve taş ocaklarında her pozisyonda kullanılmaya uygundur.

 
  PIRELLI PS22 PISTA

Özel amaçlı ve askeri araçlarda her türlü pozisyonda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. İç lastikli ve iç lastiksiz tipi mevcuttur.

 
  PIRELLI AP 05

Şantiye ve taş ocaklarında tüm pozisyonlarda kullanılan AP05, aşınmaya ve harici hasarlara karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir.

 

sorunuz
sorunuz
sorunuz
sorunuz
sorunuz
sorunuz
sorunuz
Ana Sayfa     Hakkımızda     Ürünlerimiz     Videolar     Fiyat Listemiz     İnsan Kaynakları     İletişim
Güneş Oto Rot-Balans Lastik Satış ve San. Tic. Ltd. Şti. Tasarım :Mr.Web